نمایش آرشیو نمایش آرشیو

۷ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از رشد 35 درصدي پروازها در آبان ماه سال جاري خبر داد و گفت: در اين مدت تعداد 37 هزار و چهارصد و چهل و چهار سورتي پرواز در آسمان کشور انجام شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزايش 9 هزار و 791 سورتي پرواز هستيم.
۳ آذر ۱۴۰۰
پروازهاي داخلي و بين‌المللي کشور در ۳ ماه نخست فعاليت دولت سيزدهم رشدي ۱۱۸ درصدي را تجربه کرده است.
۲۹ آبان ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن روز بسيج مستضعفان را تبريک گفت و اظهار اميدواري کرد: هرروز بيش از گذشته شاهد تسري هوشمندانه اين تفکر در ميان آحاد جامعه باشيم.
۲۹ آبان ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افزايش 11 درصدي پروازها و 3 درصدي مسافران فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت در مهر 1400 نسبت مهر 1399 خبر داد و افزود: در پروازهاي عبوري از فراز کشور در مهر امسال 36 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل افزايش ديده مي شود.
۲۲ آبان ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: با تلاش متخصصين و مهندسين در حوزه زيرساخت هاي فرودگاهي و هوانوردي، در مسير کاهش وابستگي ها قرار گرفته و در حال حاضر در زيرساخت هاي فرودگاهي قريب به صد درصد و در زيرساخت هاي هوانوردي چون سامانه هاي ارتباطي، کمک ناوبري و نظارتي به موفقيت هاي مهمي دست يافته و در امر نصب و بهره برداري از تجهيزات پيشرفته بدون اتکاء به متخصصين خارجي، نيازهاي کشور را برآورده کرده ايم.
۲۱ آبان ۱۴۰۰
مديرکل ارتباطات و ناوبري در پيامي روز جهاني الکترونيک هواپيمايي(ATSEP DAY) را تبريک گفت.
۲۱ آبان ۱۴۰۰
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي در پيامي به مناسبت روز جهاني الکترونيک گفت: رشد و توسعه ترافيک هوايي و ارائه سرويس هاي ايمن و مطمئن آن در پهنه کشور عزيزمان ايران، بدون ايجاد زيرساخت هاي سرويس هاي ناوبري هوايي و بهره مندي از دانش و مهارت متخصصان الکترونيک هواپيمايي به عنوان يکي از حلقه هاي زنجيره اصلي ارائه سرويس مديريت ترافيک هوايي، امکان پذير نخواهد بود.
۲۱ آبان ۱۴۰۰
مسعود نيک‌بخت، معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز جهاني الکترونيک هواپيمايي را تبريک گفت‌.
۲۱ آبان ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران؛ روز جهاني الکترونيک هواپيمايي را به همکاران متخصص و پرتلاش الکترونيک که با وجود تحريم‌هاي ظالمانه و شيوع ويروس کرونا در طول سال‌هاي اخير، با حفظ و نگهداري زيرساخت‌ها و سامانه‌هاي ارتباطي ناوبري، عمليات نصب، نگهداري، تعمير و پشتيباني تجهيزات ناوبري زميني را به‌خوبي عهده‌دار شده و ايمني پروازها را تضمين کرده اند، تبريک گفت.
۱۹ آبان ۱۴۰۰
به گزارش روابط عمومي فرودگاه شهداي ياسوج : انصاري فرد مدير فرودگاه اعلام کرد پس از انجام کارهاي کارشناسي و تهيه نقشه هاي لازم در حوزه معاونت محترم عمليات فرودگاهي و اعزام کارشناسان و نقشه برداران از ادارات کل محترم ساختمان و عمران و تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي نقاط لازم تحويل اين فرودگاه گرديد .و سپس عمليات اجرايي اين پروژه حساس بدست توانمند کارشناسان و کارکنان زحمتکش حوزه ساختمان و فني و تأسيساتي اين فرودگاه شروع شد . و در حال حاضر با 75 درصد پيشرفت فيزيکي با سرعت و دقت در حال اجرا مي باشد و اميدواريم تا يکماه آينده به بهره برداري برسد .
۱۶ آبان ۱۴۰۰
مديرکل کنترل ترافيک هوايي از ابلاغ مقررات جديد مندرج در سند(10066 AIM -PANS) در خصوص تغييرات جديد در فرمت صدور نوتام برف از ٤ نوامبر ٢٠٢١ جهت اجرا در فرودگاه هاي کشور خبر داد.
۱۰ آبان ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران خواستار تعيين تکليف واگذاري فرودگاه‌هاي نفتي از سوي وزارت نفت شد و تاکيد کرد: هدف ما از پذيرش مسئوليت فرودگاه هاي نفتي ارتقاي سطح ايمني پروازها و خدمات به مسافران بوده که با توجه با مشکلات عديده در اين فرودگاهها، مي بايست وزارت نفت به صورت جدي اين موضوع را مورد توجه قرار دهد که در غير اين صورت اهداف مورد نظر محقق نخواهد شد.
۸ آبان ۱۴۰۰
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج با اتمام عمليات رنگ آميزي باند 13 مقدار 414 متر به طول قابل استفاده باند 13 افزوده گرديد .
۸ آبان ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري از عدم تمديد هشدار ريسک پذير بودن فضاي آسمان ايران توسط آژانس ايمني هوانوردي اتحاديه اروپا خبر داد.
۴ آبان ۱۴۰۰
به گزارش روابط عمومي فرودگاه شهداي ياسوج انصاري فرد مدير فرودگاه ياسوج با اعلام اين خبر افزود پروژه هاي در حال انجام شامل نصب چراغهاي PAPI و SALS،افزايش طول باند ۱۳ به ميزان ۴۱۴ متر،توسعه ساختمان ايمني زميني و افزايش دو دهانه ايستگاه جهت خودروهاي آتش نشاني و اجراي فنس کشي و بهسازي ضلع جنوبي فرودگاه به طول ۵۵۰ متر مي باشد.
۱ آبان ۱۴۰۰
به گزارش روابط عمومي فرودگاه شهداي ياسوج سند رسمي بيش از ۶۰ هزار متر مربع از اراضي داخل و خارج از فنس فرودگاه شهداي ياسوج که از ابتداي تاسيس فرودگاه بلاتکليف در دادگاه مانده بود به نام شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران صادر گرديد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: با وجود محدوديت هايي که بحران کرونا براي صنعت هوانوردي رقم زد، در اجراي پروژه هاي هوانوردي و فرودگاهي رکورد بسيار خوبي ثبت کرديم و اين افتخار بزرگي براي شرکت فرودگاه ها محسوب مي شود.
۲۸ مهر ۱۴۰۰
مديرکل کنترل ترافيک هوايي در پيامي به‌مناسبت روز جهاني مراقبت پرواز از کنترلرهاي ترافيک هوايي، به عنوان عوامل برقراري ايمني، نظم و بهره‌وري در صنعت حمل‌ونقل هوايي ياد کرد.
۲۸ مهر ۱۴۰۰
معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک روز جهاني کنترلرهاي ترافيک هوايي، اين روز را يادآور پاسداشت خدمات ارزنده کساني ياد کرد ‌که فضايي ايمن را در عرصه هوانوردي فراهم آورده‌اند.
۲۷ مهر ۱۴۰۰
به گزارش روابط عمومي فرودگاه شهداي ياسوج، طي ابلاغ صادر شده از طرف اقاي علي شورميج معاونت محترم توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران آقاي محسن آرامش بعنوان عامل ذيحساب فرودگاه شهداي ياسوج تعيين گرديد.