نمایش آرشیو نمایش آرشیو

۲۶ آبان ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج،علي محسنيان ،مديرفرودگاه ياسوج اعلام کرد پس از دو سال پيگيري مستمر و مکاتبات و جلسات متعدد با نهادهاي ذيربط استاني و ستادي و ملي ،قطعه زميني به مساحت تقريبي حدود 6 هکتار که در ضلع جنوبي باند فرودگاه ياسوج واقع شده به فرودگاه ياسوج واگذار شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، مهندس فيلي،معاون عمراني استاندار به همراه مديرکل مديريت بحران استان بطور سرزده و بدون اطلاع قبلي از واحدهاي عملياتي و تجهيزات فرودگاه ياسوج بازديد نمودند.
۱۴ مهر ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج؛ در راستاي دستورالعمل اجرايي نظام ارزيابي توسعه و ترويج فرهنگ نماز دستگاه‌هاي اجرايي استان کهگيلويه و بويراحمد در سال گذشته؛ فرودگاه ياسوج در زمينه توسعه و ترويج فرهنگ نماز شايسته تقدير ويژه شد.
۱ مهر ۱۳۹۷
به نقل از روابط عمومي فرودگاه ياسوج در راستاي کاهش تداخلات فرکانسي و بهبود ارتباطات راديويي با تلاش و اهتمام متخصصان ارتباطات و ناوبري فرودگاه ياسوج و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ، بستر ارتباط ميان برج کنترل مراقبت فرودگاه ياسوج و پروازها به خطوط E1 ارتقاء يافت.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج ،در جلسه اي که در دفتر معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري با موضوع توسعه پروازهاي فرودگاه ياسوج برگزار شد
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
همکار گرامي جناب آقاي مهندس امير لطفي نيا
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج علي محسنيان مدير فرودگاه اعلام کرد در راستاي تلاشهاي مستمر انجام شده گذشته براي بهبود وضعيت ايمني پروازها در فرودگاه ياسوج،با پيگيري ها و رايزني هاي صورت گرفته طي چند ماهه اخير ،دکل مخابراتي شرکت گاز ايران نيز با 12 متر نفوذ غيرمجاز در حريم هوايي فرودگاه به عنوان سيزدهمين مانع پروازي فرودگاه ياسوج تقليل ارتفاع داد و از جابجايي آستانه باند 31 اين فرودگاه به مقدار 550متر جلوگيري شد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، اين فرودگاه از زمان آغاز فعاليت تاکنون، با مشکلات متعددي در بحث اراضي مواجه بوده و اين موضوع سبب شده که اين فرودگاه اهتمام ويژه اي در بحث موضوع اراضي فرودگاهي داشته باشد و کميته مستندسازي اراضي اين فرودگاه به رياست مدير فرودگاه، همواره سعي بر آن داشته تا روند حفظ و حراست از اين منابع ارزشمند شرکت را همواره مستمر نگاه دارد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، علي محسنيان با بيان اينکه موانع حريم پروازي، نقش تعيين کننده‎اي در ايجاد محدوديت در استفاده از طول باند و حتي نوع هواپيما دارد، گفت: خدا را شاکريم که تلاش‎ها و پيگيري‎هاي چند سال اخير در رفع موانع پروازي به صورت مستمر ادامه داشته و موانع موجود در حريم بي‎خطري پروازهاي فرودگاه ياسوج يکي پس از ديگري در حال حذف يا کاهش ارتفاع هستند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
بدينوسيله به اطلاع ميرساند فرودگاه ياسوج در نظر دارد به استناد مجوز شماره 115218مورخ10/10/1396 اداره کل امور مالي و درآمد شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران نسبت به فروش مقادير محدودي از اموال بلا استفاده ، اسقاطي و ضايعات خود از طريق استعلام بها اقدام نمايد .
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
بدينوسيله به اطلاع ميرساند فرودگاه ياسوج در نظر دارد به استناد مجوز شماره 115218مورخ10/10/1396 اداره کل امور مالي و درآمد شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران نسبت به فروش مقادير محدودي از اموال بلا استفاده ، اسقاطي و ضايعات خود از طريق استعلام بها اقدام نمايد .
۲ بهمن ۱۳۹۶
مدير فرودگاه ياسوج از پايان عمليات اجرايي پروژه توسعه و بهسازي سطوح پروازي فرودگاه و بهره برداري از آن در آينده نزديک خبر داد .
۲۳ دی ۱۳۹۶
مدير فرودگاه ياسوج از افزايش بيش از صد درصدي آمار جابجايي مسافر و حمل بار در پاييز امسال نسبت به مدت مشابه در سال 95 خبر داد.
۳ دی ۱۳۹۶
هواپیمای فلایت‌چک در پایان دور جدید وارسی پروازی، دستگاه‌های کمک ناوبری فرودگاه‌های جنوب و جنوب‌غرب، فرودگاه یاسوج را به عنوان مقصد خودش انتخاب کرد.
۲ دی ۱۳۹۶
مدير فرودگاه ياسوج با اشاره به اجراي طرح توسعه و بهسازي سطوح پروازي اين فرودگاه اظهار اميدواري كرد كه در آينده نزديك شاهد پيشرفت مطلوب اين پروژه باشيم.
۲ مرداد ۱۳۹۶
شرایط فرودگاهی را تصور کنید که در میان کوه ها و تپه های بلند محصور شده و به دلیل مانور ناپذیری مسیر تقرب، نشست و برخاست هواپیما، موانع اهمیت ویژه ای پیدا خواهند کرد، به طوریکه وجود یک مانع علاوه بر خطرات در زمان نشست و برخاست، باعث می شود قسمتی از طول باند نیز بلا استفاده و اصطلاحاٌ Displace شود.
۶ شهريور ۱۳۹۶
با نزدیک شدن به روزهای پایانی عملیات توسعه سطوح پروازی فرودگاه یاسوج، جلسه ای براي بررسی افزایش مسیرهای پروازی با حضور مدير اين فرودگاه، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رییس سازمان حج و زیارت استان، مدیران هتل ها و نمایندگان دفاتر فعال خدمات مسافرت هوایی و گردشگری استان در فرودگاه یاسوج برگزار شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶
طي ابلاغي از طرف مديركل آموزش و توسعه نيروي انساني شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، محمدتقي سلجوقي به سمت رئيس اداره عمليات هوانوردي فردگاه ياسوج منصوب شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶
عضو هیأت مدیره و راهبر امور هوانوردی شركت فرودگاه هاو ناوبري هوايي ايران از مدير فرودگاه یاسوج قدرداني كرد.
۸ آبان ۱۳۹۶
مدیر فرودگاه یاسوج گفت: با افزوده شدن یک پرواز دیگر به فرودگاه یاسوج، پروازهای این فرودگاه در مسیر تهران به صورت روزانه انجام می‎شود.