نمایش آرشیو نمایش آرشیو

۲۳ بهمن ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج علي محسنيان مدير فرودگاه ياسوج گفت اولين بارش برف زمستاني روز 22 بهمن سال جاري با کار گروهي خوب همکاران در عمليات برف روبي همراه شد
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، نمايشگاهي با محوريت دستاورد هاي انقلاب از 13 بهمن ماه جاري در مصلاي شهر ياسوج برگزار و در همين راستا غرفه فرودگاه ياسوج هم در فضايي به وسعت 25 متر مربع برپا شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج پس از پيگيري‌هاي بي‌وقفه مدير فرودگاه و مسئولين استان کهگيلويه و بويراحمد انحصار استفاده از هواپيماي توربوپراپ (هواپيماي کوچک) در فرودگاه ياسوج شکسته شد و اولين پرواز هواپيماي جت بدنه متوسط (BAE) توسط شرکت هواپيمايي ماهان در اين فرودگاه انجام شد.
۱۶ دی ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، علي محسنيان، مدير فرودگاه ياسوج با اعلام خبر برقراري مجدد پروازهاي تهران-ياسوج گفت: با دستور مستقيم وزير راه و شهرسازي و مساعدت سازمان هواپيمايي کشوري، شرکت هواپيمايي ماهان در فاز اول براي برنامه زمستاني اقدام به برقراري دو پرواز هفتگي به فرودگاه ياسوج کرده است.
۹ دی ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج،علي محسنيان مدير فرودگاه ياسوج، با حضور در دفتر امام جمعه شهر، گزارشي از اهم اقدامات انجام شده در فرودگاه را ارائه نمودند.
۳ دی ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، در هفته حمل و نقل، علي محسنيان مدير فرودگاه ياسوج، با حضور در دفتر خبرگزاري ايرنا، در فضايي صميمي، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷
به گزارش روابط‎عمومي فرودگاه ياسوج، اين فرودگاه به دليل فعاليت‎هاي انجام شده در بسترسازي و ترويج نماز در سال 96 در سطح استان شايسته تقدير ويژه اعلام شده و استاندار کهگيلويه و بويراحمد با ارسال لوحي از علي محسنيان، مدير فرودگاه تقدير کرده است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، به منظور افزايش آمادگي و هماهنگي بيشتر بين ‎واحدهاي عمليات هوانوردي و فرودگاهي در روياروي با برف و يخبندان تمرين عمليات زمستاني فرودگاه ياسوج برگزار شد.
۲۶ آبان ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج،علي محسنيان ،مديرفرودگاه ياسوج اعلام کرد پس از دو سال پيگيري مستمر و مکاتبات و جلسات متعدد با نهادهاي ذيربط استاني و ستادي و ملي ،قطعه زميني به مساحت تقريبي حدود 6 هکتار که در ضلع جنوبي باند فرودگاه ياسوج واقع شده به فرودگاه ياسوج واگذار شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، مهندس فيلي،معاون عمراني استاندار به همراه مديرکل مديريت بحران استان بطور سرزده و بدون اطلاع قبلي از واحدهاي عملياتي و تجهيزات فرودگاه ياسوج بازديد نمودند.
۱۴ مهر ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج؛ در راستاي دستورالعمل اجرايي نظام ارزيابي توسعه و ترويج فرهنگ نماز دستگاه‌هاي اجرايي استان کهگيلويه و بويراحمد در سال گذشته؛ فرودگاه ياسوج در زمينه توسعه و ترويج فرهنگ نماز شايسته تقدير ويژه شد.
۱ مهر ۱۳۹۷
به نقل از روابط عمومي فرودگاه ياسوج در راستاي کاهش تداخلات فرکانسي و بهبود ارتباطات راديويي با تلاش و اهتمام متخصصان ارتباطات و ناوبري فرودگاه ياسوج و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ، بستر ارتباط ميان برج کنترل مراقبت فرودگاه ياسوج و پروازها به خطوط E1 ارتقاء يافت.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج ،در جلسه اي که در دفتر معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري با موضوع توسعه پروازهاي فرودگاه ياسوج برگزار شد
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
همکار گرامي جناب آقاي مهندس امير لطفي نيا
۱۱ شهريور ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج علي محسنيان مدير فرودگاه اعلام کرد در راستاي تلاشهاي مستمر انجام شده گذشته براي بهبود وضعيت ايمني پروازها در فرودگاه ياسوج،با پيگيري ها و رايزني هاي صورت گرفته طي چند ماهه اخير ،دکل مخابراتي شرکت گاز ايران نيز با 12 متر نفوذ غيرمجاز در حريم هوايي فرودگاه به عنوان سيزدهمين مانع پروازي فرودگاه ياسوج تقليل ارتفاع داد و از جابجايي آستانه باند 31 اين فرودگاه به مقدار 550متر جلوگيري شد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، اين فرودگاه از زمان آغاز فعاليت تاکنون، با مشکلات متعددي در بحث اراضي مواجه بوده و اين موضوع سبب شده که اين فرودگاه اهتمام ويژه اي در بحث موضوع اراضي فرودگاهي داشته باشد و کميته مستندسازي اراضي اين فرودگاه به رياست مدير فرودگاه، همواره سعي بر آن داشته تا روند حفظ و حراست از اين منابع ارزشمند شرکت را همواره مستمر نگاه دارد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، علي محسنيان با بيان اينکه موانع حريم پروازي، نقش تعيين کننده‎اي در ايجاد محدوديت در استفاده از طول باند و حتي نوع هواپيما دارد، گفت: خدا را شاکريم که تلاش‎ها و پيگيري‎هاي چند سال اخير در رفع موانع پروازي به صورت مستمر ادامه داشته و موانع موجود در حريم بي‎خطري پروازهاي فرودگاه ياسوج يکي پس از ديگري در حال حذف يا کاهش ارتفاع هستند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
بدينوسيله به اطلاع ميرساند فرودگاه ياسوج در نظر دارد به استناد مجوز شماره 115218مورخ10/10/1396 اداره کل امور مالي و درآمد شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران نسبت به فروش مقادير محدودي از اموال بلا استفاده ، اسقاطي و ضايعات خود از طريق استعلام بها اقدام نمايد .
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
بدينوسيله به اطلاع ميرساند فرودگاه ياسوج در نظر دارد به استناد مجوز شماره 115218مورخ10/10/1396 اداره کل امور مالي و درآمد شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران نسبت به فروش مقادير محدودي از اموال بلا استفاده ، اسقاطي و ضايعات خود از طريق استعلام بها اقدام نمايد .
۲ بهمن ۱۳۹۶
مدير فرودگاه ياسوج از پايان عمليات اجرايي پروژه توسعه و بهسازي سطوح پروازي فرودگاه و بهره برداري از آن در آينده نزديک خبر داد .