خبر خبر

حضور فرودگاه ياسوج در نمايشگاه استاني چهل سالگي انقلاب
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، نمايشگاهي با محوريت دستاورد هاي انقلاب از 13 بهمن ماه جاري در مصلاي شهر ياسوج برگزار و در همين راستا غرفه فرودگاه ياسوج هم در فضايي به وسعت 25 متر مربع برپا شده است.

علی محسنیان ، مدیر فرودگاه ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه فجر، اظهار داشت فرودگاه یاسوج  یکی از دست آوردها و برکات دوران انقلاب اسلامی محسوب شده و با هدف محرومیت زدایی و توسعه در استان کهگیلویه و بویراحمد ساخته شده است. وی افزود پس از شروع بهره برداری از فرودگاه یاسوج در سال 79،همواره بهسازی و تجهیز فرودگاه یاسوج مستمر ادامه داشته و طی سالهای اخیر نیز پروژه بزرگ توسعه و بهسازی سطوح پروازی فرودگاه ،بزرگتری پروژه و اقدام دولت و شرکت فرودگاهها  در عرصه فرودگاهی این استان بود که اکنون به ثمر نشسته است.

وی هدف از برپایی این غرفه را آشنایی مراجعه کنندگان با اقدامات و پروژه های اجرا شده در فرودگاه عنوان کرد و گفت تمام زیرساخت های لازم برای انجام پروازها  به بهترین نحو آماده گردیده است.

گفتنی است در این غرفه علاوه بر استفاده از امکانات چند رسانه ای و ماکت هایی از فرودگاه ،جهت جلب علاقه و توجه بازدیدکنندگان نوجوان ،امکان ارتباط رادیویی FM با برج کنترل مهیا گردید.

شایان ذکر است استاندار، معاونین استاندار ،فرماندار و مسئولین استانی از این غرفه  بازدید کردند و بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد