خبر خبر

استمرار پيگيري ها جهت افزايش پروازهاي فرودگاه ياسوج
به گزارش روابط عمومي فرودگاه ياسوج، علي محسنيان مدير فرودگاه ياسوج اعلام کرد: با شروع بکار دکتر کلانتري استاندار محترم جديد ، پيگيري هاي استاني در ارتباط با افزايش پروازهاي فرودگاه ياسوج دو چندان شده است .

وی محدود بودن فعلی تعداد پروازهای این فرودگاه را ناشی از محدودیتهای ناوگان متناسب با شرایط عملیاتی این فرودگاه دانست و اشاره کرد شرکت فرودگاهها و ناوبری هوائی ایران طی سالهای اخیر به همه تعهدات و مسولیتهای خویش در زمینه توسعه ، تجهیز و ارتقا زیرساختهای این فرودگاه به خوبی و شایستگی عمل نموده و همه شرایط عملیاتی برای برقراری و توسعه پروازها در این فرودگاه فراهم است

 وی ادامه داد پیگیریها برای افزایش پروازها وارد فاز جدیدی شده و به همین منظور طی هفته های گذشته در معیت استاندار محترم بیش از هشت جلسه با مسولین و نهادهای ذیربط ازجمله وزیرمحترم راه و شهرسازی ، معاون محترم وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و مدیران شرکتهای هواپیمائی برگزار شده است .

محسنیان خاطر نشان کرد : اگرچه شرایط تحریمی فعلی قابل درک برای مردم شریف و همه اهالی صنعت حمل و نقل هوایی است،  امیدوارم که این پیگیریها و جلسات ان شاله منتج به افزایش چند پرواز تهران یاسوج تهران در شهریورماه جاری شود .  

شایان ذکر است هم اکنون دو پرواز رفت و برگشت برنامه ای توسط شرکت هواپیمایی ماهان در مسیر تهران – یاسوج-تهران برقرار است. این در حالی است که تقاضای برآورد شده در حوزه سفر هوایی در این منطقه بیش از 3 برابر ظرفیت فعلی است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد